Ofis Akustik Düzenleme

Ofis salonunuzdaki ses yalıtımı için, Uygulama Kılavuzumuzun ses yalıtımı veya akustik düzenleme bölümünde belirtilen akustik sünger, akustik panel ve desipan Gürültü Kontrolü ses geçirmezlik malzemelerini inceleyebilirsiniz . Orada müşterilerimize, ağır ses bariyer membranımızı ve diğer ses yalıtım ürünlerimizi kullanarak Ofis salonunda ortak bir duvar veya tavan sesinin yalıtımında kullanılan katmanlama teknikleri aracılığıyla rehberlik ederiz . Yalıtım Ofis salonunu gürültüye karşı korur, alan içinde daha fazla gizlilik yaratır ve bitişik alanlardan gelen konferans odasına gürültü ve seslerin izole edilmesine fayda sağlar.

Ofis Odası Ses Yalıtımı

Tavan Akustik Ürünleri Ofis Salonu Akustiğini Düzenler Ofis salonunda üretilen seslerin kalitesini kontrol etmek için gerekli malzemeler ile yalıtımı sağlanır, odaya yüzeye uygulanacak belirlenen ses panelinin kurulması ortamdaki yankının kontrol altına alınmasını sağlar. Bu akustik panelleri, arka plandaki ses seviyesini düşürmek ve orijinal sese netlik kazandırmak için alan içindeki istenmeyen yankıları emilmesini sağlar. Konuşmaya netlik kazandırır veya sesli video sunumları ve konferans aramaları için kaliteli net ses için ses panelleri kullanılır.

Ofis Odası Ses Yalıtımı

 

Bir Ofis Salonunun Ses Yalıtımı İçin İpuçları Duvar veya tavanlar aracılığıyla odanın içine veya dışına çıkan gürültüye ilişkin endişeleriniz varsa, bu tedaviyi iki aşamaya bölün. Bu soruna sahip değilseniz, yalnızca konferans salonu yankı ve uğultu problemleriniz için akustik ürünler üzerine odaklanın . Ses geçişleri ile alakalı sorun yaşarsanız, önce ses bariyeri malzemelerinin kullanımını, daha sonra emici panelleri ikinci olarak hedefleyin

 

 

 

Ofis Odası Ses Yalıtımı

UYGULANILABİLİR ÜRÜNLER