Kauçuk Tabanlı Akustik Halı

Akustik Halı

Kauçuk Tabanlı Akustik Halı

 

Kauçuk Tabanı Akustik Halı , ısıya son derece dayanıklı alev almaz yapıda olup, üst düzey bir performansta ses yutumu sağlamaktadır. Ses yalıtımını gerektirecek kadar yüksek ses frekanslarına maruz kalınan ortamlarda zemine döşemesi yapılarak sesin yalıtılması sağlanan ekstra seçeneklerdendir. Özellikle ayak seslerinin yaydığı rahatsız edici boyuttaki sesler  ya da herhangi bir nesnenin çarpma, düşme gibi hareketleri sırasında oluşabilecek sesleri minimuma indirgemektedir.

Akustik Halılar kauçuk tabanlı kaydırmaz ve darbe emici olarak tasarlanmış ve ortam akustik düzenleme ve yankı absorbesi için yüksek performanslı zemin kaplamaları dır. Akustik halılar ortam ve mekanlar da yankı, çınlama ve ayak topuk seslerinden kaynaklanan rahatsız edici seslerin absorbe edilmesinde büyük önem taşımaktadır. Ürünümüz 8 mm Kalınlık Değerine Sahiptir

Kauçuk Tabanı Akustik Halı yapısı gereği, kalın ve dayanıklı olduğundan dolayı topuk sesleri gibi gürültüleri sindirir. Tasarım açısından ise Kauçuk Tabanı Akustik Halı; istenilen boyut, renk, modele göre üretilebilen Kauçuk Tabanı Akustik Halı fiyat açısından da uygundur.Kauçuk Tabanı Akustik Halılar da kullanılan cushion back sistemi ile gürültülere  32 dB’e kadar dayanıklıdır. Kauçuk tabanlı Kauçuk Tabanı Akustik Halıların en önemli özelliği ise ses emici özelliğiyle ses izolasyonu sağlaması ve zeminin kaymamasıdır. Dekoratif tasarım açısından, Kauçuk Tabanı Akustik Halı yıkanabilir, yanmaz özelliğine sahiptir ve aynı zamanda kötü kokuyu bünyesinde yok eder.

Akustik Halı Uygulamaları

Austik Halı Modellerimiz