Kapı Altı Giyotin

Kapı Altı Ses Yalıtımı

Kapı Altı Ses Yalıtımı

Bu otomatik kapı tabanı, normal ses seviyeleri için mümkün olan en iyi ses sızdırmazlığını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Alüminyum gövde, kendiliğinden sönen, kapalı hücreli bir conta epdm veya birincil sızdırmazlık elemanı olarak işlev gören sağlam epedeme malzeme ile donatılmıştır. Ek olarak, alüminyum eloksal kaplamanın iç kısmı ekstra koruma sağlamak için kauçuk ile donatılmıştır.

Kapı altı ses yalıtımı ürünü AB standartlarına uygun mekanizma en yüksek kalitedir ve 200.000 fazla açılma için test edilmiştir!

Kullanılan alüminyum kasa, uzun ömürlü ve pürüzsüz yüzeylidir.

Otomatik Kapı Altlığı

Otomatik Kapı Altlığı

EDPM conta : Her iki conta malzemesi de yüksek ses kontrol özelliklerine sahiptir ve çok dayanıklıdır. Bununla birlikte, sağlam epdm yıllar boyunca daha uzun süre dayanacak ve yüksek frekanslı trafik veya konuşma gürültülerinin olduğu odaların kapı altı boşluklarının izole edilmesi maksatlı kullanılmalıdır.

Bu ürün, çizimlerde gösterildiği gibi, yüzey montajlı veya yarı mat prizli olarak mevcuttur. Yüksek ses kontrolü için destek almanız önerilir, ancak elle tutulur değildir ve direk olarak kapı tabanının içerisine gizli olarak veya kapı yüzeyine uygulanabilir (karohalı, cam kapı alana uygulandığında ciddi değerlerde yalıtım sağlar ). İstenilen ölçülerde üretim gerçekleştirilebilir, stoklarımızda standart ölçüler devamlı olarak bulunmaktadır. Montaj vidaları ve sağlanan talimatlar. 

Özel Boyutlandırma : Standart dışı özel ebatlar ofisimizden bilgi alabilirisniz. Lütfen 0216 592 1332 numaralı telefondan bize ulaşın.

Nasıl çalışır:

Kapı altı ses aparatı ürünü, kapıyı kapatma basıncıyla aktive edilen gizli bir yaylı mekanizma kullanmaktadır (baştaki pirinç somun, contayı düşüren kapı önü tarafından içeri itilmektedir). Yüksek kaliteli neopren kauçuk conta, sıkı bir sızdırmazlık oluşturmak için kapının kapanması üzerine boşlukları doldurarak 15 mm’e kadar boşlukları doldurur ve düzgün bir kapı çalışması sağlamak için kapı açıldığında otomatik olarak yükselir. Kapı tabanları 200.000 deneme ile test edilmiş ve otomatik kapı izolatörü de aynı mükemmel kaliteyi sağlamıştır.

Otomatik Kapı Altları, sipariş edilen ebatlara bağlı olarak sahada 3-6 cm’ e kadar kesilebilir.

Not , Maksimum ses kontrolü için, kapı ile zemin arasındaki boşluğu en fazla 1/2 cm’lik bir mesafede tutmanızı öneririz. Daha büyük aralıklar, kapı altına bir kapı eyer veya ilave bir ahşap şerit ile sorun giderilebilir.

(   Kayıt stüdyoları gibi en zorlu durumlarda kullanmak için değerleri ve performansları daha yüksek olan kapı altı izolatörler hakkında bilgi alabilirsiniz.