Halı Flex (Eko)

Halı Flex

Halı Flex, ısıya son derece dayanıklı alev almaz yapıda olup, üst düzey bir performansta ses yutumu sağlamaktadır. Ses yalıtımını gerektirecek kadar yüksek ses frekanslarına maruz kalınan ortamlarda zemine döşemesi yapılarak sesin yalıtılması sağlanan ekstra seçeneklerdendir. Özellikle ayak seslerinin yaydığı rahatsız edici boyuttaki sesler  ya da herhangi bir nesnenin çarpma, düşme gibi hareketleri sırasında oluşabilecek sesleri minimuma indirgemektedir.

Akustik Halılar kauçuk tabanlı kaydırmaz ve darbe emici olarak tasarlanmış ve ortam akustik düzenleme ve yankı absorbesi için yüksek performanslı zemin kaplamaları dır. Akustik halılar ortam ve mekanlar da yankı, çınlama ve ayak topuk seslerinden kaynaklanan rahatsız edici seslerin absorbe edilmesinde büyük önem taşımaktadır.

Halı Flex yapısı gereği, kalın ve dayanıklı olduğundan dolayı topuk sesleri gibi gürültüleri sindirir. Tasarım açısından ise Halı Flex; istenilen boyut, renk, modele göre üretilebilen Halı Flex fiyat açısından da uygundur. Halı Flexler da kullanılan cushion back sistemi ile gürültülere  32 dB’e kadar dayanıklıdır ve Kalınlığı 4 mm,dir Halı Flexlerın en önemli özelliği ise ses emici özelliğiyle ses izolasyonu sağlaması ve zeminin kaymamasıdır. Dekoratif tasarım açısından, Halı Flex yıkanabilir, yanmaz özelliğine sahiptir ve aynı zamanda kötü kokuyu bünyesinde yok eder.