Akustik Ölçüm

Akustik danışmanlıkta ülkemiz çapında bir lider olan Desibel akustik uzmanları, günlük yaşam deneyiminizi çeşitli ortamlarda geliştirip değiştirerek görünen görünmeyen değişiklikleri yapar.

Ülkemizin dört bir yanındaki konser, sinema, konferans, müzik odası, kayıt odası, çağrı merkezleri gibi alanlardaki güzel seslerden biz sorumluyuz; Ayrıca titreşim kontrolü için hassas laboratuvar ortamlarında tasarlanmış olan titreşim sönümleyici ayak takoz ve bağlantı ekipmanları geliştiriyoruz.

Akustik danışmanlık tasarım alanında mimari, bina, ulaşım ve çevre akustiğinde hizmet sunmaktayız. Akustik danışmanlık alanında, tasarımı ve planlamasından tasarım, inşaat, test ve devreye alma yoluyla projelere rehberlik ederek müşterilerin akustikteki isteklerini yerine getirmelerinde yardımcı oluyoruz.

Akustik Ölçüm

Hassas performans

Akustik mükemmellik, performans sanatlarında ve yayınlarda başarıyı doğurur.Desibel akustik teknik, yenilikçi ve stratejik uzmanlarımız, hizmet verdiğimiz firma sahipleri ve operatörleri için çalışan ve izleyicilerin beğenisini kazanan performans alanlarını şekillendiriyor.

Ülkemizin küresel ofislerinin ve dünyanın herhangi bir yerindeki kritik projeleri gerçekleştirmek için ülkemizin en iyi akustik danışmanlık uzmanlarımızın becerilerini kullanırız. Aynı zamanda teknoloji ve araştırmaya da yatırım yapmaya devam ediyoruz.