Akustik Küp

Akustik Küp

Stüdyo, kayıt odaların  da kullanılan enstrümanların, kayıt esnasında çınlama ve yankı problemlerinin çözümlenmesinde fayda sağlar. Mükemmel ses emici özellikleri uzun ve kısa ses dalgalarının kırılması ve yalıtılmasın da basstrap sünger ile kombine olarak kullanıldığın da yalıtım değerleri artmaktadır..
IA Hafif simgeler
Ses emici özelliklere sahip hafif ve yarı sert bir panel. Sağlam renklerle tasarlanan Cube ™, çok sayıda mekansal tasarım ve iç mekan çözümlerinde kullanılabilir.
IA Simgeler Geri Dönüştürülmüş
Tüketici sonrası geri dönüşümlü malzeme en az% 65 içeren (PET şişe pulu); Cube ™ tamamen güvenli, toksik olmayan, alerjenik değildir ve tahriş edici değildir.
  IA Simgeler şehirEğitim, perakende ve ticari iç mekanlar için dekoratif ve işlevsel akustik duvar kaplaması, yaratıcılıkla beraber tek başına gerçekten etkileyici  sonuçlar.
Akustik Küp Özellikleri

köşe küp
  • Büyük tasarım düşük frekanslı ses emilimi mükemmel akustik özellikleri Eko- dostu akustik köpük paneller şekil talebinde buluna bilirsiniz.
  • Ses absorbe, sıcak tutmak, ısı yalıtımı,Iyi esneklik, duvar dekorasyonu, darbeye dayanıklı, moistureproof, sürtünmeye karşı.
  • Kullanılabilir ikamet,redcording stüdyo ve ev sinemaOkullar, hosipital, çevre koruma, otomotiv, deniz, mimari dekorasyon, ev aletleri; vb.
  1. Fabrikamızda doğrudan satış.
  2. Resonable gürültü azaltma
  3. Fabrika doğrudan satış, yüksek kalite ve rekabetçi fiyat, kullanarak encironmental malzeme, zararlı madde içermez